نتایج جستجو برای عبارت :

آیا میدانید،درون اکثر موس های کامپیوتر،"دوربین فیلم برداری" وجوددارد!

بنام خدا
باسلام.
آیا میدانید،درون موس های لیزری و اپتیکال ! یک دوربین فیلم برداری با سرعت بالا وجود دارد؟! 
درون موس های کامپیوتری،دوربین فیلم برداری با رزولولیشن پایین و سیاه،سفید و با سرعت فرم بالا ! وجود دارد،که وقتی موس جابجا میشود، به کمک این دوربین،اطلاعات جابجا شدن موس مشخص میشود و در انتها برای کامپیوتر،برای به حرکت در اوردن، علامتگر موس روی سیستم عامل،فرستاده میشود ..

تصویر فیلم برداری یک موس!
ادامه مطلب
گاهی افکار منفی بزرگترین دشمن افراد است.افکار بد ومنفی می تواند انسان رابه طرف افسردگی بکشاند.بنابراین هرگاه احساس افسردگی کردید حواس خودرا به موضوعی دیگر معطوف کنید.مثلا به پیاده روی بروید یا کتاب بخوانید،جدول حل کنید.درحقیقت کاری انجام دهید که ذهنتان را از ترس هاونگرانی ها به موضوع دیگری جلب شود.موارد متفاوتی وجوددارد که می تواند ما را گرفتار این بیماری ویران کننده کند،اما روش هایی برای مهار آن نیز وجوددارد که می توانیم با استفاده از آ
 هیسترکتومی، یک عمل جراحی است که بخاطر سلامتی، رحم را بر میدارند. این کار توسط متخصصین زن انجام می شود ،و در زنان یائسه نسبتا شایع است. در اینجا واقعیتهایی درمورد هیسترکتومی وجوددارد که  کمتر شناخته شده است  و شما باید در این مورد  بیشتر بدانید
ادامه مطلب
جان درون:تقصیر خودت بود.
شرلوک درون:تقصیر من؟؟؟
جان درون:آره.خودت.
شرلوک درون:می دونی چیه،مشکل من اینه که زیادی خوش خیالم.
جان درون:فکر کنم این رو درست گفتی.
شرلوک درون:تو بگو اشتباه من کجاست؟
جان درون:خودت خیلی خوب می دونی.
شرلوک درون:جان،محض رضای خدا بس کن.
جان درون:شرلووووووووووک.
شرلوک درون:باشه جان.بذار به این موضوع فکر کنم.
جان درون:فایده ای هم داره؟؟؟
شرلوک درون:چی؟
جان درون:این که به این موضوع فکر کنی.
شرلوک درون:جان.یک سوال ازت بپرسم؟؟
ج
خب یه وقت هایی هم حرف های آدم ته میکشه حتی اگر مخش سوخته باشه
یکی از دیوار نویس ها خواستند که از ندای درون هم بگیم
من خیلی نمیدونم اما به عنوان طرح بحث این که:
ندای درون را به مثابه وجدان میشه دربارش حرف زد
ندای درون را به مثابه محاکات یعنی همگرایی حس جمعی آنچه در حج هم هست میشه دربارش حرف زد
ندای درون را به مثابه الهام آنچه در حل مسأله به کار میرود میشه دربارش حرف زد
ندای درون را به عنوان پیام هایی از درون شخصیت ناشناخته خود میشه دربارش حرف
چرا انسان ها تمایل به اعتراف دارند؟
چرا انسان ها نمی توانند چیزی در دورن شان نگه دارند؟
چرا من باید بگویم که درون من چه می گذرد و در نهایت چرا انسان ها پیوسته به دنبال یارِ غار و سنگ صبور می گردند؟
چرا انسان ها از نگه داشتن حرفی در درون و فکری در درون ابا و ترس دارند ؟
درون یک فضاپیماراکه روی کره ماه فرود امده تصورکنیدوتصویرذهنی خودرابنویسید انشا کوتاه درباره فضاپیما روی کره ماه انشا درون یک فضاپیما روی کره ماه درون یک فضاپیما را که روی کره فرود امده است تصور کنید و تصور ذهنی خود را بنویسید انشا تصور کنید درون یک فضاپیما هستید که روی کره ماه توقف کرده اید انشا فضاپیما که روی کره ماه فرود امده انشا درون یک فضاپیماراکه روی کره ماه فرود آمده انشا درباره تصویر ذهنی از کره ماه
ادامه مطلب
گاهی امری درونی نباید در بیرون انعکاس یابد و لازم است مانند رازی در درون باقی بماند.
گاهی لازم است فرد از خود رفتار و حالاتی را بروز دهد که در درون او نیست و یا خلاف آن است.
آنچه که باید در رابطه با انتقال درونیات به بیرون مورد توجه فرد قرار گیرد هم‌راستایی درون و بیرون با حق و حکم الهی است. چه اینکه درون و برون انسان با یکدیگر در یک راستا قرار بگیرند یا نگیرند.

+نمیتونم منبع بزنم! :/
در اینبخش با 10 نشانه هک شدن گوشی موبایل آشنا میشویم. تا قبل از ظهور موبایل های هوشمند هک شدن گوشی مساله چندان مهمی بـه شمار نمی آمد، اما حال و با گسترش و پیشرفت تکنولوژی راه های زیادی برای هک کردن تلفن های هوشمند و سرقت اطلاعات وجوددارد، موبایل مـا حاوی اطلاعات مهمی درمورد زندگی خصوصی مـا می‌باشد اما از کجا بفهمیم تا بحال هک شده ایم یا خیر؟ با مـا همراه باشید.
عناصر HTML (زبان نشانه گذاری Hypertext Markup Language) از لحاظ تاریخی به عنوان عناصر بلوک سطح یا عناصر درون خطی دسته بندی شدند. عناصر درون خطی هستند که فقط فضایی را محدود می کنند که توسط برچسب ها تعریف عنصر را، به جای شکستن جریان محتوای، اشغال می کنند. در این مقاله، ما عناصر درون خطی را بررسی خواهیم کرد و این که چگونه از عناصر بلوک سطح متفاوت است
درون خطی در مقابل عناصر سطح بلوک: تظاهرات بخش
ادامه مطلب
متخصصان باربری درون شهری سپند بار با انواع خدمات جابجایی طراحی شده در کل مراحل از برنامه ریزی گرفته تا بسته بندی و بارگیری به شما کمک خواهند کرد. باربری درون شهری سپند بار به ارائه خدمات بی عیب و نقص می پردازد. با توجه به تجربه و مهارت بالایی که پرسنل آن ها دارند […]
نوشته باربری درون شهری اولین بار در سپند بار. پدیدار شد.
باربری درون شهری
منبع : سپند بار
سربار غم خود شده ام  میچکم از سر یک خار درون دل شب
که از ساقه ی یک گل بی رنگ به بیرون جسته
میچکم از دل یک فرض محال به یک کاسه ی شک
یا که از فرط فراق من و اندیشه ی روز
میچکم روی زمین یک خواب
به زمان می نگرم 
راهزن می آید در یک آن
کاروان رویا را به یغما می برد
به زمان می نگرم 
در مرگی به تن مردی خوش آمد میگفت 
مرد بی چاره به دربان خیره
به امید خواب دیدن زیر لب از طرب صبح میگفت 
به زمان می نگرم 
سربار غم خود شده ام
جام از دست من افتد به درون یک راز
راز از
حنجره که تنه تولیدکننده نغمه در مردم است درون لحظه بلوغ به علت فراز روبیدن مدل هورمون مردانه یا تستوسترون رشد می کند. رشد کردن و محکمی یافتن نخ های صوتی درون حنجره باعث بم تر شدن نغمه می شود. این رشد زننده طناب های صوتی درون مبدا ممکن است باعث شود صدای پسر نوجوان نخراشیده شود که معمولا فقط چند ماه طول می کشد و به تدریچ فرد با آن تطبیق می نرم. افراد تو زمان های متفاوتی کبیر می شوند و بنابراین این تغییرات لحن تو فدایی پسران زودتر و درون برخی دیگر
گنج در درون ماست و ما از آن بی خبریم. بخشی از وجود ماست. و ما همه جا آنرا جستجو می کنیم مگر در درونمان. از اینروست که بدبخت و بیچاره و ناکام و ناامیدیم.

به درون خود بنگر! به وجود خود بنگر تا پادشاهی خداوند از آن تو شود. تو هرگز این گنج را گم نکرده ای، حتی برای یک لحظه. 

در حقیقت، حتی اگر بخواهی آنرا گم کنی نمی توانی. گنج، خود وجود توست. اما تصمیمهایی که گرفته ای، حماقتهایی که به خرج داده ای تو را گدا ساخته است.

فراموش کرده ای که چگونه زبان نوش
به نظرم باید به درون خودمان سفر کنیم
جایی که خشم در مقابل غم قرار گرفته است
جایی که خشم دارد در گنجه دل پنهان می شود
جایی که ترس در ناخودآگاه ما ریشه می دواند
باید برویم و از نزدیک تقابل درون را ببینیم
درست همان جایی که لبه پرتگاه ایستاده بودیم
همان جایی که تعارض ها شروع شد
من به دنبال تقابل این تعارض ها هستم
جایی که برای حفظ عشق و علاقه، فاصله میگیریم 
تا خشم عشق را نابود نکند
باید به درون خویش سفر کنیم
و با خود درون روبرو شویم
باید آن کودکی که
اکثر رابطه های امروزی مدت زیادی طول نمی کشد . این مساله به دلیل عدم وجود عشق نیست بلکه به دلیل عدم توانایی فرد در وفادار ماندن نسبت به تعهدات زندگی مشترک است . فریبکاری یکی از دلایل اصلی جدا شدن زوج ها است . اکثر افرادی که قربانی این سرنوشت غم انگیز شده اند ، قسم خورده اند هرگز دوباره عاشق نشوند .اکثر افراد تایید می کنند ، فریب خوردن از طرف کسی که عمیقا دوستش داشته اند ، غم انگیزترین چیزی است که کسی می تواند تجربه کند .
ادامه مطلب
و در درون من مادری به سوگ فرزندش نشسته است و دائما بر قلبم چنگ میزند تا داغ خویش را تسلی دهد و نمی داند چه بر سر قلبم می آورد و هنگامی که به خود باز می گردد و آرام  میابد برای جبران مافات اندکی زیادی دیری است.....
«یا رب سقطنا ‌‌‌‌‌‌‌کثیراً کثیراً  جداً اکثر مما ألزمته الجاذبیة»

درون ما ، ما را بس .به نظرم همیشه درون خود آدم ها برای خودشان کافی‌ ست و همین درون می داند حقیقت چیست .برای من همیشه ، همین کافی بوده‌ است . همین که بدانم خودم در درونم چه کسی هستم و چه کاری انجام می دهم و با چه تفکر و هدفی آن را انجام می دهم .برای من همین کافی‌ ست و به همین علت در بسیاری مواقع فقط سکوت می کنم و گاهی کنار می روم . اگر که در بیرون بدن راه فراری باشد مانند حرف زدن ، توضیح دادن و دروغ گفتن ، در درون هیچ راه فراری نیست . هیچ . و همین برا
 Shirazart.blog.ir 
۱- روش نقش انداختن بر روی لوح فلزی به وسیله ی واکنش اسید بر روی لوح .نخست طرح بر روی یک غشاء مقاوم به اسید با سوزن حک می شود تا سطح فلزی زیر آن آشکار گردد .سپس لوح در درون حمام اسید غوطه ور می شود و اسید به درون خطوط خراش خورده ی طرح نفوذ می کند .هر چقدر لوح مدت بیشتر در درون ظرف اسید بماند ، عمق خطوط بیشتر می شود .گاه برای تاکید بیشتر بر برخی نقاط خاص از طرح می توان باقی قسمت ها را با لاک الکل پوشش داد و سپس این کار را مجدداً تکرار کرد ‌.
این روزها باب شده است که قرار است اکثر جمعیت کرونا بگیرند. در واقع به نظر می‌رسد با توجه به نرخ بالای بروز و شیوع کرونا و عدم کفایت تمهیدات لازم برای مدیریت همه‌گیری، در نهایت چنین اتفاقی می‌افتد. زمانی که حدود 60 الی 70 درصد جامعه به کرونا مبتلا شوند اکثر مردم نسبت به این ویروس مقاوم می‌شوند و «ایمنی گله‌ای» (Herd immunity) رخ می‌دهد و به دلیل مقاوم بودن اکثر افراد، انتقال ویروس، کنترل یا بسیار محدود می‌شود.
ادامه مطلب
با توجه به  نوع محصول (تک لایه و یا دو لایه) پلی استر و تیشو (پشم شیشه) درون تشتک قیر قرار می‌گیرند. پس  از آن با مواد پرایمری یا قیر دمیده ترکیب میشوند.
همینطور ضخامت لایه به وسیله مجرای خروجی که در بالای تشتک قیر قرار دارد شده تنظیم میشود.
پس از آن ورق آلومینیومی به لایه ای آغشته به مواد، میچسبد و درون حوض آب می‌شود. لایه با عبور از حوض آب  از بین غلطکها سرد میشود.
وارد مرحله بعد می شویم. در این مرحله پلاستیک به پشته لایه  آن اضافه می‌شودد و عا
غده درون‌ریز و متابولیسم یا اندوکرینولوژی (به انگلیسی: Endocrinology) شاخه‌ای از بیولوژی و پزشکی است که با دستگاه درون‌ریز و بیماری‌هایش سر و کار دارد.
پزشک فوق تخصص غدد به بررسی بیماریهای غدد درون ریز و ارایه درمان یا کنترل این اختلالات میپردازد. غدد درون ریز در بزرگسالان شامل غدد تیرویید، فوق کلیوی، بخش درون ریز لوزالمعده و غدد لنفاوی میباشند. همچنین بررسی اختلالات رشد و کوتاهی قد و بررسی علل و درمان بلوغ زودرس، اختلالات قائدگی و پرمویی، بیم
#کلمه ای خواهم ساخت...

دلــم کلبـه ای می خــواهــد
کلبه ای خواهم ساخت
درون جنــگـل و باران
آن دورها
بـه دور از رنـگ آدم هــــا،
مـن و آوازِ شوکاها
مـن و آواز آب رود
مـن و یــک کلبــه ی پـــر دود
مـن و چــای قند پهلو
کنار خیام و حافظ با شاملو
بـه دور از ننــگ
به دور از نـــام،
به دور از غـوغــا و هر بلـوا،
بـسـان بــــرگ که از شاخه جــدا گــردد
درون مـن پُــر از شــورش
پُــر از فـریـــاد
درون جنـگل و باران
دلــم یـک کلبــه می خــواهــد.
#سعید_فل
مدتها بود از فضای مجازی خودخواسته فاصله گرفته بودم تا اینکه ویروس کرونا هم که از مخلوقات ذات اله است من و مردم دنیا رو همون طور که به درون خانه ها برد به درون خودشون هم برد . دیدم فاصله زیادی بین من و خیلی از زوایای زندگی م ایجاد شده . دست به کار شدم . به دوست داشتنی هام فکر کردم به خاطراتم که کم فروغ شده بودند و به همه چیز نگاهی دوباره کردم . واقعا برسر خودمون چه آوردیم . به نظرم استقرار و سکینه اصالت درست نگریستنه. شیطان همان طور که ابناء بشر رو ب
توبه به درون یا توبه به خویشتن چیست؟
توبه به معنای بازگشت است. بازگشت به اصل و ریشه. بازگشت به حقیقت. بازگشت به خیر و سعادت. و بازگشت به خدای متعال...
اساسا توبه را همواره بازگشت و به خداوند و پوزش خواستن از محضر او دانسته اند.
اما در واقع چنین نیست.
زیرا گام اول و اساسی در توبه بازگشت به خود و ارزیابی عملکرد خویش است. هنگامی که نفس آدمی عملکرد خویش را ناسازگار با حقیقت  و درستی در می یابد، پشیمان و اندوهگین می شود و برای جبران و اصلاح آن به محضر خ
وای خدا من این قضیه پیر درون داشتن رو برای دو نفر که به شدت این اخلاق رو دارن، توضیح دادم،
یکیشون همون جا بغض کرد و گریه کرد و تایید کرد که درسته،
یکی دیگه شون هم کلا سیستمش به هم ریخت!
حرفای من اینقدر واقعی هست؟! ترسیدم! اون بنده خداهایی که این ها رو خوندن اینجا و در نهان دارن خودکشی میکنن رو معذرت میخوام ازشون.
از وقتی که از خواب بیدار شدم یک بند در مغزم با خودم حرف زدم ، هر وقت این حالت را پیدا میکنم ، یک نفر درون من می‌گوید : اوف نه توروخدا دوباره شروع نکن ، حوصله نق زدناتُ ندارم:/ شاید من کودک درون ندارم ، به جایش یک بالغ درون دارم که خیلی کلافه و خسته شده.و کودکم بیرون است:// من نق هایم را به جان خودم میزنم .حرص هایم را سر خودم خالی میکنم. مثلاً همین الان اینقدر وراجی کسی درون مغزم زیاد است که صداهای اطراف شبیه صدای ناخن کشیدن روی شیشه است و من باید با
دختری درون من است  با چشمانی به سیاهی فضای بیکران و موهایی به تاریکی شب. فرزند ماه است و از تنهایی در شب بیشتر از هر چیزی خوشش می آید. اکثر مواقع خیره میشود به هیچ چیز و در مورد همه چیز فکر میکند. بالاترین خوش بختیش قدم زدن زیر باران در حال گوش کردن به موسیقی است. زندگی را ساده می‌گیرد اما ساده نیست. زیاد گریه می‌کند و من به برق چشمان بارانی اش ایمان دارم.
دوستش دارم بیشتر از تمام قسمت های دیگر وجودم. بعضی اوقات تنها دلیل زنده بودنم است و تنها د
از لحظه ای که پا درون بیت گذاشته ام خورشید یک بار به دور زمین چرخیده و به جای پیشینش بازگشته. یک روز و شب کامل درون بیت بودم و نمی دانم که این میهمانی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. پیش از من کسان دیگری نیز پا درون این خانه گذاشته اند. کلیدداران بیت به قصد غبارروبی و رسیدگی به خدایان سنگی، پیکره تراشانی که خود باید حاصل دسترنج شان را درون بیت سکنی می دادند، بزرگان قبایل و آنان که به دعوت و اجازۀ کلیدداران کعبه پا درون این مکان مقدس گذارده اند. ام
موریارتی درون:تو دیگه شکست خوردی.احتمال موفقیتت صفر درصده. 
جان درون:اه باز این اومد.شرلوک به حرف هاش گوش ندی ها.این فقط بلده انرژی منفی بده.متاسفم براش. 
من:با تلاش اندک و کمی که تا الان داشتم واقعا احتمال موفقیتم صفر درصده.
موریارتی ذرون:  (نیشخند می زند.)
جان درون:اوه نه شرلوک.اون همین رو می خواد.می خواد ناامیدت کنه.
مای کرافت درون:ولش کن این نازنازو رو.
من:من هرچی که باشم،نازنازو نیستم.
مای کرافت درون:پس ثابت کن.
موریارتی درون:ثابت کنه؟چی رو
در گذشته افراد خیلی راحت‌تر از اکنون زندگی می‌کردند. آنها توقع خاصی از زندگی نداشتند. اکثر افراد در یک مسیر مشخص شده حرکت می‌کردند. به عنوان مثال شخصی که پدرش کشاورز بود او هم کشاورز می‌شد. آنها همین که کنار هم بودند خوشحال بودند و گله‌ای از نبود امکانات خاص نبود. اما امروزه زندگی کردن به تنهایی مهم نیست بلکه چگونگی زندگی کردن است که مهم شده است. مهم است که افراد چه فراغت‌هایی در زندگی دارند و به چه امکاناتی دسترسی دارند. بدین منظور نیاز ا
سیالی است که از ترکیب یک سیال پایه با نام مونو اتیلن
گلایکول و مواد افزودنی برای جلوگیری از خوردگی و زنگ‌زدگی و بهبود کیفیت
ضدیخ تشکیل شده است. در واقع وظیفه اصلی ضدیخ در موتور جلوگیری از خوردگی
در موتور است و اولویت بعدی جلوگیری از یخ‌زدگی یا جوش آوردن موتور در فصول
سرد و گرم سال است.

بهترین ضد یخ برای اتومبیل ضد یخ ۴ فصل استاندارد می
باشد. برندهای‌ فراوانی در بازار وجوددارد که بهترین پیشنهاد ما توجه به
کارایی ضد یخ می باشد.

برخی تصور م
آسیب های دوران کودکی ، علاوه بر تأثیرات کوتاه مدت ، پیامدهای بلندمدتی بر زندگی افراد دارد به طوری که ممکن است تا آخر عمر افراد بر اساس احساسات حل نشده ناشی از کودکی ، تصمیمات مهمی برای زندگی خود بگیرند و در واقع این اتفاق به این معنی است که کودک درون آسیب دیده تصمیم گیرنده زندگی آن ها است . این مسئله نشان دهنده اهمیت درمان کودک درون است .
به نقل از سایت روانشناسی فردی فیلیا ، افراد با استفاده از روش های شفای کودک درون از جمله صحبت با کودک درون
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از کانون خبرنگاران جوان، خدیجه رحمانی فنی تغذیه و رژیم درمانی درباره تمهید شیرینی گفت: امسال با حیات مسری ویروس کرونا و نبود دید و ملاقات درون میان ایرانیان احتیاجی بوسیله خرید شیرینی نیست. مقدور است انگبین ها درون فرایند تولید یا در مرحله تحویل به خریدار به ویروس کرونا مبتلا شود بنابراین بهتر است از خرید آن صرف نظر کنیم. او پیش روی کرد: خرید انگبین اصلا امری ضروری و لازم نیست؛ چراکه کودکان با مصرف بی رویه
من:امروز من رو باید توی تاریخ نوشت! :|
من درون:چرا؟
من:چراش مهمه؟
من درون:خب آره.معمولا چیزهای مهم رو توی تاریخ می نویسن.
من:اگه فقط برای خود آدم مهم باشن و نه برای بقیه چی؟
من درون:خب معلومه!توی تاریخ نمی نویسنش.
من:خب پس حتما توی تاریخ نوشته نمی شه!باید به همون دفتر خاطرات اکتفا کنم.
من درون:اوهوم!
من:یه سوال.
من درون:بپرس.
من:تا حالا توی موقعیتی گیر افتادی که همه چیز و همه ی شواهد علیه تو باشن ولی چیزی که تو می گی درست باشه و نتونی هم حرفت رو ثابت
کامیونت 5 تن آمیکو از جمله کامیونت های موفق بازار حمل و نقل درون شهری ایران است که حضور موفقی در کشور داشته است. از جمله نکات قابل توجه که نظر رانندگان ایرانی را به سمت کامیونت 5 تن آمیکو به خود جلب می کند قیمت پایین قطعات آن درمقایسه با نمونه های مشابه خارجی است. دوام و دیر خراب شدن کامیونت آمیکو و خوش تعمیر بودن آن از دیگر برتری این کامیونت است. نرم بودن فنر بندی، کامیونت های 5 و 6 تنی بایستی در حد یک خودروی سواری سبک نرم و راحت باشد. کامیونت 5 تن
دانلود رایگان کتاب شفای کودک درون
دانلود رایگان کتاب شفای کودک درون pdf
معرفی کتاب:(شفای کودک درون) کتاب شفای کودک درون نوشته ی لوسیا کاپاچیونه raquo; و ترجمه ی گیتی خوشدل raquo; است.(شفای کودک درون) این کتاب کمکتان می کند لغایت شادمانه گذشته را خلاص کنید و هوشیارانه در این لحظه حضور یابید.(شفای کودک درون) درر بخشی ااز متن ااین کتااب می خواانید: همه ی ماا ...
دریافت فایل
دانلود کتاب شفای کودک درون - فوجی بوک https://fooji.ir › دانلود-کتاب-شفای-کودک-درون دانلود
غنچه با دل گرفته گفت:
"زندگی،
لب ز خنده بستن است
گوشه ای درون خود نشستن است."

گل به خنده گفت:
"زندگی شکفتن است
با زبان سبز، راز گفتن است."
گفت و گوی غنچه و گل از درون باغچه
باز هم به گوش می رسد...
تو چه فکر می کنی؟
راستی کدام یک درست گفته اند؟

قیصر امین پور
در وجود تک تک ما انسانها نیروها ، استعدادها و توانایی های شگفت انگیزی وجود دارد که اکثر ان ها پنهانی بوده و بسیاری از ما از وجود ان بی خبریم . این مهارت ها و قابلیت های خارق العاده زمانی خود را اشکار می کنند که ما تحت فشار قرار بگیریم . به عبارتی تنها در تنش و فشارهای سخت و دشوار است که زغال وجود ما الماس بیرون می دهد و از دل مشکلات و دشواری ها ریا، خلاقیت و ابتکار و نواوری رخ می نماید .بسیاری از پزشکانی که در میدان های جنگ حضور داشتند و در دشوار ت
خلاصه کتاب دنیای سوفی
کتاب دنیای سوفی درباره ی جهان هستی است نقش اصلی این رمان سوفی است دختری۱۵ساله که نامه های عجیبی ازفردی ناشناس دریافت می کند نامه هابرای اوفرستاده می شودولی شخص دیگری راموردخطاب قرارمی دهددراین نامه هاپرسش های فلسفی ماننداینکه جهان چگونه به وجودامده ویاآیاپس ازمرگ حیات وجوددارد؟واینکه چگونه می توان این سوالات راپاسخ داد؟این سوالات سوفی راکنجکاومیکندزیرااوهمین قدرمی دانست که جهان سیاره ای کوچک درفضاست سوفی نمی د
یکی از روش های افزایش سرعت سایت قرار دادن کلیه آیکون ها و عکس های کوچولو موچولو درون یک عکس هست و فراخونی اونا از اون عکس بزرگ برای این کار باید موقعیت آیکون کوچیک رو درون عکس بکشیم بیرون و توی Css درون بگراند قرار بدیم تا نشون بده برای این کار یک سایت هست که میتونید کلیه آیکون های خودتون رو درونش قرار بدید سپس به شما یک کد Css میده  و اینجا میاد عکس کلی رو هم دانلود میکنید و عکس رو درون سایتتون قرار میدید و .... خسته شدم از بس تایپ کردم باقیش خودتون
"رود هود"، کاردار سفارت آمریکا درون بغداد با بازدید از مقر پلیس فدرال عراقو درون اقدامی بی سابقه از این نیروها بخاطر ماجرا اخیر شعار فراغت دادن نیروهای پلیس فدرال در یک بمباران هوایی عذرخواهی کرد. به گزارش ایسنا بوسیله نقل از روسیا الیوم، در همین راستا، پلیس فدرال عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد که هود بخاطر عذرخواهی از طرف شانس آمریکا به خاطر حمله "اشتباهی" جنگنده های موافقت بین المللی بوسیله تیپ ۱۱ پلیس فدرال درون ۲۴ آوریل بوسیله مقر ای
البته نکته‌ی مهمی که موجود است به کار گیری از دستگاه‌هایی است که تعمیرکاران ملازم خویش دارا هستند . در اکثر وقت ها وقت ها سرویس‌کاران از دستگاه‌هایی استعمال میکنند که فراوان کهن می باشند و شاید اکثر اوقات مشکلاتی را پس از رفع اشتباهات تولید نمایند , به‌ طوری که پس از مدتی مجدد شاهد فساد در لوله ها میباشند .
ادامه مطلب
شاید اگر به خواست پدر و مادرم عمل کرده بودم، اکنون کنج اتاقم در خانه پدری مشغول استراحت بودم و از سرکار به خانه برگشته بودم. اما راستش درون من همیشه همانند موج است. همیشه حسی درونم به من فرمان داده که جلوبروم. که اگر زمین خوردم، هرچقدر هم سخت باشد میتوانم از زمین بلند بشوم و باز هم بدوم.درون من هیچ گاه آرام نبوده، همیشه چون دریایی طوفانی بوده که اگر کسی میخواسته به آن نزدیک بشود باید تاب و توان رویایی با موج را از قبل درون خودش می دیده.من دیگر م
لحاف و روتختی چیست ؟
در گذشته اکثر خانواده ها برای خوابیدن از کالای خواب سنتی و دست دوز استفاده می کردند ولی با گسترش فرهنگ استفاده از تخت خواب، سرویس های لحاف و روتختی ، تخت های طبی فنری و ... نیز پای خود را به درون خانه ها باز کردند. لحاف و روتختی  نیز به مانند اکثر لوازم منزل که در سالهای اخیر وارد کالای های مصرفی خانواده ها شده است یک مفهوم جدید محسوب می شود. از اینرو در ادامه قصد داریم شما را با این مفاهیم جدید آشنا کنیم.
 یک سرویس یا ست لحاف
‏گاهی آدم به یه سراغ گرفتن ساده ست که زنده اس، اینکه بفهمه واسه یکی مهمه، اینکه بفهمه بود و نبودش واسه یکی فرق داره، اینکه بدونه بین اینهمه آدم جور و واجور لااقل تو دل یکی جا داره، سراغ بگیرین از آدمایی که دوسشون دارین نزارین از درون بمیرن.چه حرف جالبی!!! نذاریم از درون بمیرن...!
♦️ عارفی!..قصر و پدر و مادر و همسر و همهرا در جستجوی حقیقت ترک کرد بعد از سالهابه خانه برگشت...وقتی همسرش سوال کرد:
آیا چیزی که دنبالش بودی در همین جا و درکنار خانواده ات پیدا نمیشد ؟
عارف جواب داد : من پس ازسالها تلاش ایننکته را فهمیدم که.....
               "جز بیکران درون انسان " نه جایی برای رفتن هست و نه چیزی برایجستن ....
اﺳﺘﺎﺩ ﺍﺯ ﺷﺎﺮﺩﺍﻥ ﺧﻮﺩ ﺮﺳﺪ :
ﺑﻨﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﻪ ﺰ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺭﺍ ﺯﺒﺎ ﻣ ﻨﺪ؟
ﻫﺮ ﺟﻮﺍﺑ ﺩﺍﺩﻧﺪ، ﻔﺖ : ﺸﻤﺎﻧ ﺩﺭﺷﺖ .ﺩﻭﻣﻔﺖ : ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ .
ﺩﺮ ﻔﺖ : ﻮﺳﺖ ﺷﻔﺎﻑ ﻭ ﺳﻔﺪ …!

ﺩﺭ ﺍﻦ ﻫﻨﺎﻡ ﺍﺳﺘﺎﺩ ، ﺩﻭ ﻟﻮﺍﻥ ﺍﺯ ﻔﺶ ﺩﺭ ﺁﻭﺭﺩ, ﺍﺯ ﻟﻮﺍﻥ ﻫﺎ ﺑﺴﺎﺭ ﻟﻮﺲ ﻭ ﺯﺒﺎ ﺑﻮﺩ ،
ﻭ ﺩﺮ ﺳﻔﺎﻟ ﻭ ﺳﺎﺩﻩ,ﺳﺲ ﺩﺭ ﻫﺮ ﺍﺯ ﻟﻮﺍﻥ ﻫﺎ ﺰ ﺭﺨﺖ.
ﺭﻭ ﺑﻪﺷﺎﺮﺩﺍﻥ ﺮﺩ ﻭ ﻔﺖ :ﺩﺭ ﻟﻮﺍﻥ ﺭﻧﻦ ﻭ ﺯﺒﺎ ﺯﻫﺮ ﺭﺨﺘﻢ ﻭ ﺩﺭ،
ﻟﻮﺍﻥ ﺳﻔﺎﻟ ﺁﺑ ﻮﺍﺭﺍ, ﺷﻤﺎ ﺪﺍﻡ ﺭ
برخی از افراد در کودکی ، آسیب هایی می بینند که آن ها را تا بزرگسالی همراه خود دارند . این افراد ، در کودکی برای مقابله با درد و رنج ها از یک سری راهکارهای مقابله ای استفاده می کردند که اگرچه در آن زمان کمکشان می کرد اما در بزرگسالی این راهکارها دیگر کارآمد نیست . در واقع، در این موارد کودک درون آسیب دیده برای زندگی آن ها تصمیم می گیرد .
به نقل از سایت روانشناسی فردی فیلیا ، دریافت احساس امنیت در کودکی ، زیربنای داشتن کودک درون سالم در بزرگسالی ا
ﻗﺮﺁﻥ ﻣﺠﻴﺪ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻗﺎﺭﻭﻥ ﻣﻲ ﻓﺮﻣﺎﻳﺪ « ﻓﺨﺴﻔﻨﺎ ﺑﻪ ﻭ ﺑﺪﺍﺭﻩ ﺍﻻﺭﺽ»( ﻗﺼﺺ / 81) 
ﺍﻭ ﺭﺍ ﻭ ﺛﺮﻭﺗﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻥ ﺯﻣﻴﻦ ﺑﺮﺩﻳﻢ. ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﺧﻮﺩ ﻗﺎﺭﻭﻥ ﻫﻼﻙ ﺷﻮﺩ ﺩﺭﺳﺖ، ﻭﻟﻲ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﺎﻝ ﻭ ﺛﺮﻭﺕ ﻭ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﺵ ﻫﻤﻪ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻥ ﺧﺎﻙ ﻓﺮﻭ ﺭﻭﺩ ﺑﺎ ﻋﻘﻞ ﺳﺎﺯﺎﺭ ﻧﻴﺴﺖ. 
ﺮﺍ ﺛﺮﻭﺕ ﺍﻭ ﻧﻬﺪﺍﺭﻱ ﻧﺸﺪ ﺗﺎ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺩﺭ ﺭﺍﺳﺘﺎﻱ ﻣﺼﺎﻟﺢ ﻋﺎﻣﻪ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺑﻬﻴﻨﻪ ﻧﺸﻮﺩ؟
ادامه مطلب

شاید کمی عجیب به نظر برسد اما موز سرخ کرده یکی از دسرهای معروف کشورهای جنوب شرق آسیا است. در این مقاله قصد داریم طرز تهیه موز سرخ کرده را به شما آموزش دهیم با جیمیتو همراه ما باشید.
مواد لازم
4 عدد موز
¼ پیمانه شکر قهوه ای
1 عدد لیموی بزرگ
2 قاشق غذاخوری کره
1 قاشق چایخوری دانه کنجد سیاه
دستور العمل‌
درون تابه‌ای روی حرارت زیاد، کره را آب کنید.
موزها را درون کره آب شده ریخته و شکر به آن‌ها اضافه کنید.
سپس موزها را درون شکر تفت داده تا شکر آ
حراجی RM Sotheby’s یک وسیله جیپ رانگلر کاملا ارتقایافته را برای فروش گذاشته که تغییرات عریض و عمده ای روی اکثر قسمت های آن اعمال شده است. درون آگهی سودا این جیپ رانگلر اشاره ای نشده که خودرو کار شرکتی تیونر است یا مالک آن خودش تغییرات را درون خودرو ابداع کرده. هرچه باشد، نتیجه ی فقره یکی از جذاب ترین و جالب ترین مدل های سفارشی رانگلر بوسیله شمار می آید که احتمالا با قیمتی درحدود ۴۰ تا ۵۰ هزاره دلار می نبوغ آن را خرید. مقاله های مرتبط:جیپ رانگلر م
جان درون:شرلوک.
من:هوم.
جان درون:چرا با اون این طوری رفتار می کنی؟
من:مگه چطوری رفتار می گنم؟
جان درون:شرلوک.
من:(در حالی که می خندم.)باشه جان عصبانی نشو.فقط به خاطر خودشه.باور کن به نفعشه.
جان درون:درک نمی کنم.
من:مشکل منم همینه.گاهی اوقات درکم نمی کنی.
جان درون:هان؟
من:این رفتار من با اون به نفعشه.همین.
جان درون:
ویلموتسسرمربی متاخر تیم ملی فوتبال این این طور از مکان تازه خود یاد می کند ایران شاید حتی از اروپا هم حمایت تر باشد. من فرمان در کشورهای متاخر را خویش دارم از طرف آدم کنجکاوی هستم. چیزی که درون اولین سفرم به تهران خیلی توجهم را جلب کرد این حیات که اینجا همگی چیز مفرط پاکیزه است. درون گوشه گوشه این ایالت می توانید گل و خار ببینید. به دید من تهران یک بخانه برگشتن اروپایی است و واقعاً مدرن است. من درون اینجا هیچ مقصد ای از ناامنی ندیدم. اینجا هم
برنامه گرامیداشت و بزرگداشت حاج قاسم سلیمانی بود و ما کمی به عشق ایشان  همراهی کردیم دوستان عزیز را
نیم ساعتیست که برگشته ام خانه، نماز را خوانده ام و منتظر چای هستم که مادر دم کرده است‌...
امروز اکثر همکارها اذیتم میکردند که تو یک جوری شده ای، من هم مبهوت که چه می گویند!لبخند میزدم و میگفتم چطور شده ام!!!
می گفتندنمیدانیم ولی حالت یک جوریست!پورابراهیم اگر عروسی ات دعوتمان نکنی فقط!
شُک  شده بودم!خجالت کشیدم!گفتم نکند که رنگ رخساره خبر می ده
خانم هادسون درون:شرلوک،به چی فکر می کنی؟
من:از کجا فهمیدین که دارم فکر می کنم؟
جان درون:از چهره ات می شه این حالتت رو خوند.
من:به عجیب بودن بعضی آدم ها.
خانم هادسون و جان درون با هم:منظورت چیه؟
من:چطور بعضی از مردم می تونن بدون توجه و فکر کردن(حتی به مدت یک ثانیه)به مشکلات و غم های مردم دیگه راحت زندگی کنن.چطور می تونن بدون کمک کردن به دیگران و یا حتی فکر کردن به کمک کردن به دیگران راحت زندگی کنن.
خانم هادسون و جان درون:(سکوت)
من:چطور می تونن وقتی تو
و بالاخره باید گفت :برای کسی که نوشتن،در زندگی او یک "استثنا" ست،حتما رعایت "قاعده" ضروری است.
ولی برای کسی که که نوشتن،قاعده زندگی اوست،اندیشیدن به هیچ قاعده ای جز زندگی ضروری نیست.
پنج پرسش بی پاسخ-قیصر امین پور 
قبلا جایی خوانده بودم که درون گرا ها با نوشتن راحت تر هستند تا گفتن،خودم هم کاملا این قضیه را درک کرده بودم،ولی فقط زمانی ضرورت نوشتن را درک کردم که،چند روزی این کار را رها کردم.برای من ،نوشتن "مثل" نفس کشیدن نیست،یک جورهایی نوشتن ب
ما با گنجی عظیم در درون خود بدنیا می آییم، گنجی بسیار عظیم .چنان عظیم که پایانی برای آن متصور نیست.اما در نهایت فقر زندگی میکنیم، زیرا هیچگاه درون وجودمان را نمی کاویم  و جاهای دیگر را جست و جو میکنیم.عجیب ترین نکته در مورد انسان این است که او همه جای دیگر را جست و جو میکند .
ادامه مطلب
چند نکته مهم لطفا لطفا توجه کنید

1.طریقه شستن کلاه گیس دقت کنید
اول از همه کامل کلاه گیس را شانه کنید تا هیچگونه #گره #خوردگی یا #پت #بودن درون موها مشاهده نشود
سینک یا ظرفی را پر از آب ولرم کنید به اندازه ای که وقتی کلاه گیس را درون ظرف آب فرو میکنید آب تا #یک #بند #انگشت از کلاه گیس بالاتر باشد
روی کلاه گیس #شامپو #نرم #کننده بریزید و کلاه گیس را با آرامی درون آب فرو برده تا #نیم #ساعت بزارید تا کامل درون #آب و #شامپو #خیس بخورد
پس از نیم ساعت کلاه گ
حلزون درونت را پیدا کن..!
جنوب ایتالیا زیستگاه نوعی چتر دریایی بنام "مدوز" و انواع حلزون های دریایی است ، هر از گاهی این عروس دریایی حلزون های کوچک دریا را قورت می دهد و آنها را به مجرای هاضمه اش انتقال می دهد .
اما پوسته سخت حلزون از او محافظت می کند و مانع هضم آن می شود! ، حلزون به دیواره ی مجرای هاضمه ی عروس دریایی می چسبد و آرام آرام شروع به خوردن عروس دریایی از درون به بیرون می کند!
زمانی که حلزون به رشد کامل خود می رسد ، دیگر خبری از عروس دریای
خدا ما رو به اونچه که درون خودمون مخفی کردیم مبتلا می کنه!!! تا قلب ما رو پاک پاک پاک کنه .. چطور قلب ما برای پذیرفتن حق نَرم میشه تا بتونیم مسیر رو درست بریم جلو .. و به خودمون ظلم نکنیم؟؟
.. وَلِیَبْتَلِیَ اللَّهُ مَا فِی صُدُورِکُمْ وَلِیُمَحِّصَ مَا فِی قُلُوبِکُمْ وَاللَّهُ عَلِیمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ.
سوره آل عمران، آیه 154

همین امروز صحبت های روانشناسی به نام بابایی زاد رو گوش میدادم .. بحث شون این بود که ما نمی تونیم رفتاری غیر از آنچه
خب!در ابتدا باید بدانیم که منظور از کارت شبکه چیست.NIC مخفف عبارت Network Interface Card به معنای کارت واسط شبکه است. این سخت افزار به صورت کارتی در شیارهای توسعه مادربورد کامپیوتر قرار می­­­‌گیرد.اکثر کامپیوترها کارت شبکه را به صورت built-in درون مادر برد دارند ولی ما میتوانیم آن را به صورت مجزا برای بهبود عملکرد کامپیوتر به آن افزود.به بیان ساده، کارت شبکه می‌تواند یک دستگاه با دستگاه‌های دیگر، در یک شبکه قرار گیرد. با وجود کارت شبکه، دستگاه می‌تواند

در درون پیله او خواب و به سر بیداری استکرم ابریشم گرفتار شبی تکراری است
پوشش پیله اگر چه باشد از جنس حریرآن به شب خفتن میان این حریر اجباری است
خواست تا رخساره را تابان کند روی همهپیکر نارَس هویدا کردنش، بیزاری است
خنده‌ی تلخی به گوش کرم در پیله رسیدبی‌خبر خفته به پیله، آن گمان بیماری است
ناگهان آن تن دگرگون گشت و او جانی گرفتحاصل آن صبر ایوب این نکو معماری است
از درون پیله چون شهباز روی آمد پدیدباور این تن شکافی در بَدان دشواری است
عاقبت
زیر این خورشید تاریک می سوزم
فاصله ام با ماه ، با تو ، یک ارزن نمی ارزد 
سزای خویش را نزدیک تر از قلب به خود می بینم
سزای انحراف من از آن رود بلند و سبز
سزای این صدای من که از فقر درون می نالد
از فقر تو می نالد
از فقر خدا می نالد
و از ترحم های عشق
از نسیم لحظه ای غمگین ، می نالد
لحظه های خوب در پی ویرانی
لحظه های درد در کنج سکوت ، می شوند معماری
اگر بوسه ای در خواب یک لحظه درون تو شود جاری 
بدان این را که آن لحظه
بی گناهی بی گناهی بی گناهی
روشن است آتش درون شب
وز پس دودش
طرحی از ویرانه های دور
گر به گوش آید صدایی خشک؛
استخوان مرده می لرزد درون گور
دیرگاهی ماند اجاقم سرد
و چراغم بی نصیب از نور
خواب دربان را به راهی برد
بی صدا آمد کسی از در
در سیاهی آتشی افروخت
بی خبر اما
که نگاهی در تماشا سوخت
گرچه میدانم که چشمی راه دارد با فسون شب
لیک می بینم ز روزن های خوابی خوش؛
آتشی روشن درون شب...

- سهراب سپهری

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
در درونم چیزی اتفاق افتاده بود و بدترین چیز ها همیشه در درون ادم اتفاق می افتد . اگر اتفاق در بیرون بیفتد مثل وقتی ک اردنگی میخوریم میشود زد ب چاک 
اما از درون غیر ممکن است 
وقتی به این حالت دچار میشوم میخاهم بروم بیرون و دیگر به هیچ کجا برنگردم . مثل این است ک وجود دیگری در من باشد 
شروع میکنم ب زوزه کشیدن خود را روی زمین میاندازم سرم را ب این طرف و ان طرف میکوبم تا بیرون برود انا غیر ممکن است 
پا ندارد ؛ ادم ک از داخل پا ندارد 
+ گاهی بذار فکر کنند کوری، اون وقت ذاتشونو بهت نشون میدن ، چون فکر می کنند کوری. گاهی بذار فکر کنند کوری، فکر کنند کری، اصلا بذار فکر کنند دیوانه ای ، آن وقت می تونی درون انسان ها رو ببینی. اما تو هیچ وقت درون خودت رو نشون نده.
از فیلم«شکارچی شنبه»
#دیالوگ_ماندگار
المپیاد درون مدرسه ایالمپیاد درون مدرسه ای راهی برای طراوت و شادابی و تلاشی برای تضمین هرجه بیشتر بهداشت روانی دانش آموزان
المپیاد درون مدرسه ای  راهی برای آموزش بیشتر مهارت های  مسئولیت پذیری ,  کارتیمی و نهادینه سازی کارگروهی
آبان 97 بود که المپیاد درون مدرسه ای مراسم افتتاحیه خودش و در هنرستان نوائی برای اولین بار تجربه کرد
هنرجوها رژه رفتن  پرجم ایران و با غرورحمل کردن 
مشعل و روشن کردند و پیمان بستن که برای افتخار و سربلندی ایران از ه
 گلوتامین فراوان ترین اسید آمینه بدن است. این امر از نظر اسیدآمینه ی شرطی بسیار اساسی تلقی می شود ، بدین معنی که بدن می تواند آن را در درون خود بسازد ، اما در مواقع استرس (یعنی اگر در ساعات طولانی کار می کنید و یا با سرماخوردگی یا آنفولانزا یا هر بیماری دیگر مبارزه می کنید). بعبارت دیگر بدن در مواقع استرس به گلوتامین بیشتر احتیاج دارد. بیشتر افراد در اکثر مواقع روز ، در این حالت قرار دارند!
گلوتامین همچنین یک سوخت اصلی برای دستگاه گوارش و سیستم
امروز روز نشان دادن صلاحیت ملی پوش شدن حسینی درون دروازه یم ملی ایران هست حسینی امروز باید آنقدر با صلابت درون دروازه بایستد تا ویلموتس بلژیکی راقانع کند که بیرانوند فقط گلر ایران نیست در ضمن از آنطرف هم دروازه بانی هست که ادعای نامبروان  بودن را دارد.حالا این به بازی برمیگردد تا عیارشان مشخص د
خوابم نمی برد، نشسته ام درون خودم و به این فکر میکنم که چرا هیچ آهنگی در من نمی نوازد؟! چرا هیچ کاری مرا به حرکت وا نمی دارد؟! 
شاید مرده باشم!  دم به دم ساعت را نگاه میکنم و می بینم که زمان می گذرد. ثانیه ها از پی هم می روند و می آیند ولی درون من همه چیز ساکت و ساکن می ماند. 
خوابم نمی برد بی آنکه بدانم چه چیز مرا بی خواب کرده.  بی آنکه چیزی بخواهم بی آنکه اندیشه یا احساسی مرا درگیر کرده باشد، گویی پر از هیچم و بی تفاوت، حیرانم که چرا قدرت این حجم ان
مواقعی که به شناختی از خودم می‌رسم (شناختی که مربوط به یک رفتار کلیشه‌ای‌وارم که همواره از کودکی همراهم بوده) انگار یکی از تیغ‌های ضخیم و قدیمی و سفتی که درون قلبم فرو رفته، آزاد می‌شود و در چاه می‌افتد.
دیشب یکی از رفتارهای عجیبم را سر سفره و موقع بحث با خانواده‌ام شناسایی کردم. دست‌کش دستم کردم و شبیه پلیس‌هایی که سر صحنه‌ی جرم نشانه‌ها را با دقت و وسواس به درون پلاستیکی پلمب می‌کنند، رفتار را درون یک جعبه انداختم و امروز برای استاد
امروز اکثر ساعت های روز رو خوابیدم انگار که خسته راه های دور باشم و از همه مهتر دنبال راه فراری از دنیا بیدارها بودم. دنیایی پریشان، فقیر، طلبکار، عاشق، پر از غربت، ابتذال، قضاوت، ندیدن و نشنیدنت. 
کاش میگذاشتند یک روز کامل بخوابم و خستگی در کنم.
این رو هم بگم،
اگه نگم نامردی و کم لطفیه،

این گونه افراد که متکبرن و پیر درون دارن، از میانگین جامعه (حداقل ایرانیاش که میشناسم، کاناداییاش نه، فقط ادعا حمل میکنن)، به شدت بالاترن، نه از نظر مقام و اینها، از نظر شعور.
خود همین گرگ زاده بدبخت خیلی توی حیطه خودش باسواده، باشخصیته، باشعوره. درد کشیده هست. 
این ادمها سالم هستن. 
ولی اخلاق بد و اون دید از بالا به پایینشون، باعث میشه حالت به هم بخوره ازشون.
اگه من یه درصد احتمال میدادم که این ادمها
ما غرق شدیم درون سرابی که هرگز کسی به آن نرسیده بود....
ما در دنیایی که یک روز کامل نمیتواند تو را شاد نگه دارد . نمیتواند یک روز کامل تو را نگران نکند زندگی میکنیم!
نمدانم اسمش را میتوان زندگی گذاشت ؟! ایا درون این زندگی اینده ای وجود خواهد داشت که بتوانیم گذشته مان را گویای حقیقت کنیم؟!
و میدانم همه مان خسته اسم ، خسته از تلاش های بدون ثمر ، خسته از خودمان از این همه بی توجهی به خالق از این همه ناسپاسی ما... از این همه دروغ و کثافت و نمی دانم سرانج
بسم الله 
امروزه به خاطر سبک زندگی ها بشر دچار مشکلات فراوانی شده است با اینکه امکانات فراوانی نسبت به گذشته وجوددارد اما بشر هر روز دچار استرس و اضطراب بیشتری میشود و آرامش خود را از دست داده و باعث شده که در زندگی نشاط نداشته باشد یکی از عوامل مهمی که باعث شده است بشر آرامش و نشاط نداشته باشد بحث ایمان به خداست که متاسفانه کمرنگ شده است البته منظور من از ایمان باور خداست نه قبول آن چرا که باور مرحله ای فراتر از قبول هست چرا که میبینیم خیلی
احساس میکنم از درون نابود شدم.. دل آدم ها رو نشکونین.. شاید دل شکسته ى اون آدم براى شما مهم نباشه..شاید حتى متوجهش نباشین اما فقط همون آدمه که دیگه نمیتونه به زندگى عادیش برگرده و از اون نقطه به بعد تو زندگیش دلش با هیچکس صاف نیست..نمیتونه.. و این داغون کنندست.. بذارین آدمها تو حال خودشون باشن. جورى باهاشون تا کنین که دوست دارین با خودتون رفتار بشه..از درون دارم میسوزم.. یه سوختنى که هیچ جوره آروم نمیگیره.،یه آتیش داغ و ویران کنندست.. فقط و فقط یه آت
به توصیه متخصصان هر اشکوب از خانه باید یک کپسول آتش عنوان داشته باشد و محل قرارگیری آن به گونه ای باشد که درون صورت ایجاد حریق ساکنین با خلال مسافت کمی بوسیله آن دسترسی بی پرده کنند. اگر دسترسی به کپسول خاموش کننده بوسیله راحتی رخساره بگیرد خیلی سریع می توان آتش را مهار کرد و از خسارات قطعی مالی و جانی پیشگیری نمود. بوسیله همین دلیل تعبیه کردن کپسول آتش عنوان در راهروها و درون محل دسترسی همگی ساکنین خانه ضروری می باشد. پیشنهاد متخصصین این حک
وقتی فشار خون می افتد چکار کنیم
در حالی که اکثر مردم با مشکل
فشار خون بالا مواجه هستند، اما برخی افراد نیز ممکن است دچار افت غیرعادی
فشار خون شوند که این وضعیت نیز به نوبه خود بیمارگونه است و می‌توانید در
شرایط حاد، جان بیمار را تهدید کند
فشار خون نیرویی است که توسط جریان خون به دیواره رگ ها (عروق خونی)
وارد می‌شود. فشار خون توسط پمپ خون به درون سرخرگ‌ها (شریان) ایجاد شده و
با پاسخ سرخرگ‌ها به این جریان خون تنظیم می‌گردد.

فشارخون فرد به
وی نخستین فعالیت های هنری خود را درون سیزده سالگی در زمینه تماشاخانه و فیلمسازی درون کمیسیون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرد. هماوندی از سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۵ در تماشاخانه کوشا بودم و داخل چهار نمایشنامه به ایفای نقش ادا پرداخت تا اینکه درون سال ۱۳۶۵ باورود بوسیله لفافه عکاسیدر دانشکده هنرهای زیبا، عکاسی را به صورت صنف ای آغاز کرد. راهب همزمان با فراگیری درون این رشته در دانشگاه صنعت شریف بخاطر دانشجویان کلاسهای علو دستور کار عکاسی برگ
کلا زندگی دو روزه،
فردا ممکنه نباشیم.
قدر هم رو بدونیم.
درباره بقیه اون قسمت پیر درون، که هر روز بیشتر کشف میکنم،
این افراد،
معمولا همه ش به اینو اون گیر میدن (میپرن و پاچه میگیرن) که اینکارت غلطه اونکارت غلطه، اینکارت فضولیه، زیاد حرف نزن، و... توهین میکنن، و...
ولی دقیقا خودشون همه این خصوصیات رو دارن.
این افراد تنها میمونن.
4 نفر رو تا الان مشابه این افراد دیدم (با خصوصیات اینها، که کاملا تنها موندن).
راستی بچه ها،
من تا حالا با 16 تا مصاحبه ای گر
روز‌های تعطیل، روز‌های مناسبی برای پست کردن نیستن. چون مخاطبان مشغول کار‌های خودشون یا استراحت و خوش‌گذرونی هستن.
بهترین زمان (در اکثر شبکه‌ها) در طول هفته، زمان استراحت و ناهاره.
بهترین زمان پست گذاشتن تو اکثر شبکه های اجتماعی، چهارشنبه ها و پنجشنبه هاست. 
اما لینکدین چهارشنبه ها 
و توئیتر جمعه ها. (برخلاف شبکه های اجتماعی دیگه)

پرونده‌ای برای مسعود فراستی، منتقد سینما؛
مسعود فراستی منتقد سینما و سردبیر مجله فرم و نقد و منتقد ثابت برنامه هفت است. از او تالیفات و ترجمه‌های زیادی در حوزه سینما منتشر شده است که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به کتاب‌های دیالکتیک نقد، هیچکاک، همیشه استاد و کوروساوا: سامورایی سینما اشاره کرد.
مسعود فراستی بیش از هر چیز دیگری نان سوادش را می‌خورد. نگاهی به رزومه و سوابق تحصیلی اکثر منتقدان امروز نشان می‌دهد سوابق علمی فراستی یک سر

10000 دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه برای رایتلی‌ها
دوستان رایتلی میتونن با ارسالOn 11920(بین on و 11920 یه فاصله هست)به شماره 202010,000 دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه به مدت 6 ماه هدیه بگیرن.
✳ برای مشاهده مانده حساب بسته مکالمه کد زیر رو شماره گیری کنید:
2#*142*
هدیه به سیم کارت های تأمین اجتماعی تعلق نمیگیره
به نام خدای شنهای طبس

شهید آوینی:
« عصر تمدن غرب و سیطره ی روح سرمایه داری بر بشر به پایان رسیده و عالم در
محاصره ی حقیقت است ... حقیر این عرصه را آوردگاه مبارزه ای عظیم می بینم
که بین آدم و دعوات شیطانی نفس اماره اش درگیر است. آدم فریب خورده و از
بهشت حقیقت خویش هبوط کرده، اما دیگر توبه اش مقبول افتاده است و زود است
که بازگردد.»
من در فروپاشی تمدن غرب بیش تر به تحول درونی غربی ها امیدوارم
تا جنگی رو در رو که میان شرق و غرب و یا اسلام و غرب روی د
من اکثر اوقات یه حالت یکنواخت دارم تو رفتارم یعنی نه خشمگینم نه خیلی خوشحال و شاد.بعضی ها مثل دخترخاله م رو که می بینم مثلا بعضی روزها شاد هستن بعضی روزها خیلی انگار سرحال نیستن اینجوری آدم می دونه فلانی الان خوشحاله یا ناراحت ولی من اینجوری نیستم یعنی می شه گفت همیشه یه جور هستم.یه بار یکی از دوستام گغت نمی دونم تو الان خوشحالی یا ناراحت.
شما کدوم رو ترجیح می دین؟یکی که اکثر اوقات یه جوره یا یکی که نمی تونه مثلا یه روز باهاش صحبت کنی ولی یه رو
سلام وقت تون بخیر
از زمانی که یادم میاد یه مشکلی داشتم اینکه زیاد با خودم حرف میزنم توی ذهنم و خیلی فکر میکنم و همه ش از درون با خودم در جنگم و توی ذهنم هر ثانیه و هر دقیقه با خودم راجع به هر چیزی که فکرش رو بکنین حرف میزنم.
راهکار های زیادی رو امتحان کردم، مغزم روی یه چیز قفل میشه و همون جا میمونه و مدام همون جاست، درس که اصلا نمیتونم بخونم، کار اصلا، ورزش رو ول کردم، هر چی این افکار بیشتر باشه خودارضایی هم بیشتر میشه و افکار خیالی هم بیشتر میشه
احساس میکنم از درون نابود شدم.. دل آدم ها رو نشکونین.. شاید دل شکسته ى اون آدم براى شما مهم نباشه..شاید حتى متوجهش نباشین اما فقط همون آدمه که دیگه نمیتونه به زندگى عادیش برگرده و از اون نقطه به بعد تو زندگیش دلش با هیچکس صاف نیست..نمیتونه.. و این داغون کنندست.. بذارین آدمها تو حال خودشون باشن. جورى باهاشون تا کنین که دوست دارین با خودتون رفتار بشه..از درون دارم میسوزم.. یه سوختنى که هیچ جوره آروم نمیگیره.،یه آتیش داغ و ویران کنندست.. فقط و فقط یه آت
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، دیجیتال ترندز نوشت: یک شرکت نوپا درون آمریکا مدعی است با توجه بوسیله کمبود کیت های آزمایش ویروس کرونا درون این قلمرو به زودی عمل آزمایش مستقیم خانگی ویروس مذکور را امکان پذیر می کند.  شریک Everlywell اعلام کرده که از ۲۳ مارس یعنی پس فردا قادر بوسیله فروش ۳۰ هزاره کیت آزمایش بوسیله صورت آنلاین خواهد بود. هزینه فروش این کیت ها و نیز ارسال و دریافت نتیجه ۱۳۵ دلار است. افراد قبل از ابتیاع و ارتکاب آزمایش های آن
تو بخوانی حرف و ما پنهان دلتو برونی، ما درون جان دل
زین درون عالم به مشت عاشق استزان برون مشتی کف از توفان دل
آن برون مرگ و سراب و انقلاباین درون مستی بی‌پایان دل
شک اگر خیزد برون ویرانی استشکّ حق لیکن شراب و نان دل
شک کند عاشق به انسان نی به حقاین چنین شکّی بروبد خوان دل
این قساوت‌ها که زاهد می‌کنداز دم عقل است نی فرمان دل
دل بگوید موسقی و نور و وجدخلق را رقصان کند قرآن دل
عابدان فرمانبر اهریمن‌اندعاشقان ساقی خوش‌پیمان دل
حلمی از آن آفتاب
بیان احساسات.شما در خیابان با حمل یک کیسه قدم می زنید. کیسه پلاستیکی که نام شما را می نویسد. اینجاست که همه افکار و احساسات شما هستند. کیف ، با این حال ، هنوز هم فضای دارد. بنابراین افکار ، احساسات ، نگرانی ها و بن بست ها را در درون خود قرار می دهید. آنها کاملاً در کنار یکدیگر قرار می گیرند و فکر می  کنید هنوز هم فضا دارید .
قدم شما کندتر می شود و دستان شما از وزن درد می کنند. اما شما فکر می  کنید هنوز هم جایی دارید .
شما عرق می کنید و نفس می کشید. اما
اینجا سرداب غیبت شماست.
شما سر در این سرداب کردید و پنهان شدید.
و چرا گویند ک هر شیعه ک ب سرداب می رسد، بایستی سر درون سرداب کند؟
سرّ این سرداب چیست؟
این سرداب
مظهر سرداب درون ماست.
شما 
وقتی ک امر الهی محقق گشت،
ب اذن حق تعالی
در این سرداب نهان شدید.
زمان، زمان اختفاء آن سرّ الهی بود.
سرداب درون من
سرداب درون همه ی عالم.
غیبت آن سرّ الهی
درست زمانی بود ک شما درون سرداب رفتید.
سرداب کجاست؟
چاه است؟
بئر معطل است؟
آه ک چاه می گویم یاد
گاه پیش آمده که مطلب یا کتابی را بخوانید و مطالب آن را به خوبی درک کنید، اما پس از چند روز احساس کنید که بیشتر مطالب آن را فراموش کرده اید و فقط تصویری کلی از آن در حافظه شما باقی مانده است. مطالبی را که مطالعه می کنید برای اینکه قابل باز خوانی بشوند، باید ابتدا در حافظه بلند مدت شما ثبت شوند. اکثر روانشناسان معتقدند مدت کمی پس از یادگیری و حد اکثر تا شش ساعت بعد از یادگیری، فراموشی یا شیبی تند آغاذ می شود به طوری که بعد از گذشت 24 ساعت، حدود 80 در
در اندرون من خسته دل ندانم کیست
که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

درونِ ما، ما را بس.به نظرم همیشه درون خود آدمها برای خودشان کافی‌ست و همین درون میداند حقیقت چیست.برای من همیشه، همین کافی بوده‌ است. همین که بدانم خودم در درونم چه کسی هستم و چه کاری انجام میدهم و با چه تفکر و هدفی آن را انجام میدهم. برای من همین کافی‌ست و به همین علت در بسیاری مواقع فقط سکوت میکنم و گاهی کنار میروم. اگر که در بیرون بدن راه فراری باشد مانند حرف زدن، توضیح دا
در اندرون من خسته دل ندانم که کیست
که من خموشم و او در فغان و در غوغا

درونِ ما، ما را بس.به نظرم همیشه درون خود آدمها برای خودشان کافی‌ست و همین درون میداند حقیقت چیست.برای من همیشه، همین کافی بوده‌ است. همین که بدانم خودم در درونم چه کسی هستم و چه کاری انجام میدهم و با چه تفکر و هدفی آن را انجام میدهم. برای من همین کافی‌ست و به همین علت در بسیاری مواقع فقط سکوت میکنم و گاهی کنار میروم. اگر که در بیرون بدن راه فراری باشد مانند حرف زدن، توضیح د
درون هر آدمی پر از غار نمکی و سنگواره های تاریخی و تندیس هست که بیرونش نشون نمیده اما تمام اینها بخشی از زیبایی های وجودی یک انسان هست. نمیشه چون چاله های دروغ و تاریکی های دورویی درون یک انسان هست بگی فاقد انسانیت هست. از نگاه مطلق گرایی که انسانیت رو مقارن با تمام فضیلت های انسان کامل میکنه گریزانم. انسانیت یعنی نورها و تاریکی های توامان. نمیشه چون دریا در حدی نیست که انتظارات ما رو از استخر برآورده کنه بگیم زائده یا زیبا نیست. باید عادت به "
دیدید یه اتفاق‌هایی در زندگی آدم می‌افته که بعدش تو دیگه اون آدم قبلی نیستی؟ یعنی خورشید همان خورشید است و زمین همان قدر گرد است، ولی یک چیزی درون تو تغییر کرده که خورشید رو یه طور دیگه می‌بینی و زمین رو طور دیگه...
انگار این چند روز برزخی گذشته یک چیزی رو درون من تکان داده، نگاهم به هویت، وطن، دوست، تنهایی، ارتباط و صمیمیت کلا دگرگون شده، حالا نشستم سر خرابه‌هایش به مویه...
اگر خجالت می کشید:
۱-نه بگویید به بعضی دوستاتون، بالخصوص ناباب ها
۲-قیمت بعضی چیزها رو از مغازه ها بگیرید
۳-از استاد وسط کلاس سوال بپرسید
۴-از حقوقتون دفاع کنید
و...
و از هر چیزی که خجالت می کشید با خواندن متون درون فایل پی دی اف
شهامت درون کانال تلگرام وبلاگم
به آدرس «tighnameh@» مراجعه فرمایید.
این روستا دارای سه قنات است که در قسمت میرآباد آن رحمت آباد مردم سکونت دارند اکثر مردم محله میرآباد از طایفه لاسکانی وشاهوزهی می باشند وشغل اکثر مردم این محله هم کشاورزی است دارای سه مسجد می‌باشد و از محله شیرآباد نسبت به وسعت و جمعیت پتانسیل بیشتری دارد.رحمت آباد و دهنه هم جزو محله میرآباد می‌باشند.
ویک محله تازه تاسیس به نام خیرآباد کهنک هم که محل زندگی خیرمحمد بلوچ لاشاری است به آن اضافه شده است
در وبلاگ نوشته های آینده نمای از محله های
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ورزش سه، مشعل المپیک 2020 توکیو روز گذشته در محل برگزاری المپیک باستانی روشن شد و قرار وجود تا روز 19 مارس به آتن فصیح و پس از آن در گذر از شهرهای متنوع جهان، درون نهایت تو ماه جولای برسد. اما اکنون کمیته المپیک یونان اخبار کرد که با توجه به جمعیت یدکی که برای تماشای این عرضه جمع می شدند و نگرانی ها درون مورد شیوع ویروس کرونا، این مراسم ابطال شده است. این درون حالی است که حتی در مورد برگزاری خویشتن رقابت های المپ
به گزارش ایرنا محمدحسین شوشتری  در این باره گفت: «وزش این نوک تیز جریان هوا سبب کاهش دمای فضا طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تا ۳ درجه درون استان تهرانخواهد شد.» این کارشناس سازمان هواشناسی اظهارداشت: «هرچند که فردا و پس فردا دمای محیط در استان تهران کاهش می یابد، ولی از اواخر روز پنجشنبه دمای محیط تو استان تهران مجددا قضیه افزایشی خواهد داشت.» به پیش بینی سازمان هواشناسی کشور طی دو روز آینده، بوسیله ویژه درون ساعات بعدازظهر و اوایل شب، شاه
من از تاریکی می‌ترسم، همیشه می ترسیدم. از تنهایی در تاریکی خیلی بیشتر می‌ترسم و تخیلاتم این ترس را بیشتر می‌کند.
امشب در سکوت محض خوابگاه، تنهایی در تاریکی نشسته‌ام و فکر می‌کنم تاریکی و غم با حال بد و خاکستری بودنشان چراغی برای کشف درون هستند، برای کشف رازهای درون و تله‌های شخصی و این عجیب است، خیلی خیلی زیاد. هرچند امشب این تنهایی را نمی‌خواهم.
روی نیمکت قرمز وسط خوابگاه نشسته‌ام و سرما را عمیق‌تر حس می‌کنم و دلم می‌خواهد حرف بزنم ب
من از تاریکی می‌ترسم، همیشه می ترسیدم. از تنهایی در تاریکی خیلی بیشتر می‌ترسم و تخیلاتم این ترس را بیشتر می‌کند.
امشب در سکوت محض خوابگاه، تنهایی در تاریکی نشسته‌ام و فکر می‌کنم تاریکی و غم با حال بد و خاکستری بودنشان چراغی برای کشف درون هستند، برای کشف رازهای درون و تله‌های شخصی و این عجیب است، خیلی خیلی زیاد. هرچند امشب این تنهایی را نمی‌خواهم.
روی نیمکت قرمز وسط خوابگاه نشسته‌ام و سرما را عمیق‌تر حس می‌کنم و دلم می‌خواهد حرف بزنم ب
دستگاه ضخامت رنگ خودرو در مبحث کارشناسی خودرو جایگاه بسیار ویژ ه ای دارد. بطور کلی خودرو هایی که در تصادفات نسبتا شدید از ناحیه بدنه دچار آسیب جدی می شوند در حین تعمیر و بازسازی در اکثر مواقع نیاز به رنگ آمیزی مجدد خواهند داشت. این رنگ آمیزی در اکثر مواقع با استفاده از دستگاه های ضخامت سنج رنگ و آموزش کارشناسی رنگ خودرو قابل تشخیص است.  بطور کلی دو نوع دستگاه دیجیتال و دستگاه مگنتی برای سنجش ضخامت رنگ خودرو در بازار موجود می باشد. هر دو نوع بص
میان آرزوی تو ومعجزه خداوند، دیواری است به نام اعتماد.
پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن.
هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد. ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم.

وقتى سکوت مى آید حتى یک فکر نیز برجاى نمى ماند. کسى که به درون مى نگرد، ناگهان نگاه کردن خویش را فراموش مى کند.
دو نوع سکوت وجود دارد. اول: سکوتى که شما آن را در خود پرورش مى دهید، و دیگر سکوتى که خود

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عقاب